Налаштування Google reCaptcha на Opencart 2.x

Налаштування Google reCaptcha на Opencart 2.x займає до 1 години робочого часу програміста.

У процесі створення інтернет магазину електронних сигарет для клієнта зіштовхнувся з проблемою додавання стандартної каптчі Google reCaptcha на сторінки модуля Simple 4.x (спрощена реєстрація та замовлення) у CMS Opencart 2.x для захисту від автоматичних реєстрацій у магазині. Для початку розглянемо додавання Google reCaptcha для стандартної реєстрації та інших сторінок, потім – для сторінок модуля Simple 4.

Якщо налаштування незрозуміле для вас – можу допомогти та налаштувати платно. Ціна – $10.

Налаштування Google reCaptcha для стандартної реєстрації (та інших сторінок) в Opencart 2.x

План статьи

1. Перейдіть за адресою www.google.com/recaptcha/, авторизуйтеся під вашим обліковим записом Google, додайте домен вашого магазину в поле “Назва”.

Добавление сайта в Google reCaptcha

2. Перейдіть в адмін-панель Opencart. Зайдіть “Додатки”->”Captcha”. Зайдіть в редагування Google reCAPTCHA. Вас попросять заповнити поля Ключ та Секретний ключ, значення яких ви можете взяти зі сторінки, де реєстрували домен у Google Рекаптче. Заповніть поля в адмінці Опенкарта та виберіть статус “Увімкнено”.

Настройка Google reCaptcha на Opancart 2.*

3. Перейдіть в адмін-панелі наступним шляхом: Налаштування -> Налаштування. Навпроти назви вашого інтернет магазину кнопка “Редагувати” у вигляді редагування іконки. Перейдіть у вкладку “Опції” і внизу в налаштуванні Captcha у списку, що випадає, виберіть Google reCpatcha. Трохи нижче проставте галочки, де бажаєте відображати каптчу відвідувачам.

Настройка Google reCaptcha на Opencart 2.x - рис. 2

4. Все готове!

Налаштування Google reCaptcha для реєстрації та інших сторінок модуля Simple 4.x в Opencart 2.x

1. Виконайте всі дії з попередньої частини інструкції.

2. Перейдіть в налаштування модуля наступним шляхом: Додатки -> Модулі -> кнопка редагування навпроти “Проста реєстрація та замовлення Simple”.

3. Перейдіть на вкладку “Поля”. Виберіть поле “Захисний код” для налаштування. Внизу налаштування “Значення за замовчуванням” виберіть “Встановити тут” і внесіть до нього наступний код:


$this->config->set('config_google_captcha_status', true);
$this->config->set('config_google_captcha_public', 'Ваш Ключ');
$this->config->set('config_google_captcha_secret', 'Ваш Секретный Ключ');

Настройка "Защитное поле" в модуле Simple 4.x

4. Застосуйте зміни. Перейдіть на вкладку “Сторінки”. У лівій панелі, що перемикається, виберіть потрібну сторінку, куди хочете вбудувати реКаптчу (я вибирав “Реєстрація”). Внизу налаштувань для сторінки є

“Ви можете налаштувати відображення та обов’язковість кожного поля”. Натисніть трохи нижче на кнопку “Додати рядок”, що перемикається. Виберіть “Захисний код”. Він додасться до загального списку полів. Натисніть на “Захисний код” і виберіть праворуч в меню “Обов’язкове?” значення “Обов’язкове завжди”.

Настройка Google reCaptcha в Opencart 2.x для Simple 4.x

5. Готово тепер ви захищені від автоматичних реєстрацій!